Campanie de testare sapunuri naturale Manufactura Lorelai

Pagina 2 din 4 Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

In jos

concurs

Mesaj  aurelia50 la data de Dum Mar 14, 2010 4:32 pm

Sunt la o varta de 52 ani, dar,sa fiu sincera si foarte corecta, as dori sa testez un sapun pentru corp,find la acei ani inaintata si stiti cum este corpul si mai ales pentru maini, produs de Manufactura Lorelai. bang
Am mainile in permanenta uscate astfel incat de fiecare data cand ma spal pe maini am nevoie si de o crema. Ideea ca sapunurile produse in aceasta "manufactura"sunt din elemente naturale,imi da increderea ca sunt de buna calitate

aurelia50

Sus In jos

Re: Campanie de testare sapunuri naturale Manufactura Lorelai

Mesaj  kokopelli la data de Dum Mar 14, 2010 9:02 pm

Aurelia50, ma intreb cum te-ai exprima daca un forum nu ar avea smiley-uri?
kokopelli

Sus In jos

campania de testare Lorelai

Mesaj  mady79gl la data de Dum Mar 14, 2010 9:50 pm

Aceste sapunuri sunt o incantare pentru ochi,nas si bineinteles ten! Eu am un ten normal,usor gras , iar dupa ce am nascut in urma cu un an si patru luni in urma am o problema,in sensul ca imi apar pe frunte cojite si folosesc zilnic o crema hidratanta.Toate sapunurile mi se par excelente ,eu as opta pentru Sapun Natural Senzatii,dar as fi bucuroasa sa probez orice tip de sapun oferit de sponsor!

mady79gl

Sus In jos

Concurs

Mesaj  dianapalade2008 la data de Dum Mar 14, 2010 9:54 pm

1.Am pielea cu tendinta de ingrasare;
2.As dori foarte mult sa folosesc aceste sapunuri naturale;
3.Mi-ar place sa folosesc sapunul natural "SPA"

dianapalade2008

Sus In jos

Mesaj  Lore la data de Dum Mar 14, 2010 10:48 pm

Cretsolina a scris:am tenul fetei foarte gras si as vrea un sapun care sa amelioreze aceasta problema.as fii interesata de cel cu cafea macinata si menta,daca este bun pentru fata.sunt dispusa sa particip si eu cu un review complet

Poti intra pe [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] unde Lorelai face o descriere a sapunurilor abrazive.

Eu nu cred ca cel cu cafea si menta ar rezolva problema ta.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Paul - 4 ani
Lore

Rac

http://www.luthelo.ro

Sus In jos

Mesaj  aurelia50 la data de Lun Mar 15, 2010 1:02 am

De-si am aceasta vasta dar mai tin la trupul meu ca sa arat si eu o doamna cu stil si cat de cat sa simpt ca si eu traiesc imi pare rau daca am suparat pe cineva dar pe forum me putem exprima fiecare cum poate,eu atata pot find mai incepatoare in privinta exprimarilor.

aurelia50

Sus In jos

Mesaj  laura la data de Lun Mar 15, 2010 3:16 am

Vreau sa particp si eu la testarea aceasta.
As dori sa testez ceva pentru fata:am un ten normal cu tendinte de uscare.
Sapunul spa pentru corp mi-ar face placere deasemenea.
laura

Balanta Localizare : Vaslui

Sus In jos

Mesaj  libra la data de Lun Mar 15, 2010 3:35 am

Lorelai, ideea cu mărturiile este, într-adevăr, genială. Oare dacă făceai mărţişoare preţioase şi parfumate din săpun nu s-ar fi dat ca pâinea caldă? Mie mi-ar fi plăcut să primesc un aşa mărţişor marca Manufactura Lorelai.
O primăvară frumoasă tuturor!
libra

Stare de spirit : :)

http://www.sotiesimama.wordpress.com

Sus In jos

CAMPANIE TESTARE SAPUNURI

Mesaj  lili76 la data de Lun Mar 15, 2010 3:41 am

As dori sa testez sapun pt. ten si piele sensibila pt fetita mea de 8 ani care face alergie la unele sapunuri din comert.

lili76

Sus In jos

Mesaj  Lore la data de Lun Mar 15, 2010 3:53 am

libra a scris:
Lorelai, ideea cu mărturiile este, într-adevăr, genială. Oare dacă făceai mărţişoare preţioase şi parfumate din săpun nu s-ar fi dat ca pâinea caldă? Mie mi-ar fi plăcut să primesc un aşa mărţişor marca Manufactura Lorelai.

Te bagi in campanie au ba?

Paul - 4 ani
Lore

Rac

Sus In jos

Mesaj  libra la data de Lun Mar 15, 2010 5:35 am

Lore a scris:

Pai, nu stiu dacă să îndrăznesc dat fiind faptul că tocmai am câştigat la alt concurs.
În caz că mai e nevoie de încă un voluntar cu tenul gras atunci vă puteţi baza şi pe mine.
Aş încerca săpunul "magia cafelei" pentru faţă şi pentru corp oricare alt produs pe bază de cafea pentru că acţionează asupra celulitei şi depozitelor de grăsime.
libra

Sus In jos

Mesaj  Marilena la data de Lun Mar 15, 2010 8:56 am

Vreau și eu să încerc un săpun, sper că nu am intrat prea târziu. Orice săpun pentru corp, preferabil „cafeaua dementă” pentru că are cele mai multe aprecieri primite din câte știu eu. Eu am pielea normal-uscată, fără alte probleme. Promit un feed-back sincer!
Marilena

http://marilena-blog.blogspot.com

Sus In jos

Mesaj  ruxu la data de Lun Mar 15, 2010 9:56 am

Buna seara tuturor!!

Ma bucur mult ca este initiata o astfel de campanie, la care doresc sa ma incriu si sa particip!
Asadar, doresc sa incerc un sapun pentru corp, un sapun care sa revigoreze pielea, sa o catifeleze, sa ma faca sa ma simt bine! Am o piele normala, un ten normal, insa singura problema, sa zic asa, este aceea ca dupa ce spal vasele, mi se usuca mainile.

Cu drag!!!

ruxu

Sus In jos

Mesaj  Lore la data de Lun Mar 15, 2010 10:26 am

libra a scris:
Lore a scris:

Pai, nu stiu dacă să îndrăznesc dat fiind faptul că tocmai am câştigat la alt concurs.
În caz că mai e nevoie de încă un voluntar cu tenul gras atunci vă puteţi baza şi pe mine.
Aş încerca săpunul "magia cafelei" pentru faţă şi pentru corp oricare alt produs pe bază de cafea pentru că acţionează asupra celulitei şi depozitelor de grăsime.

Concursurile sunt organizate pentru membrii comunitati. Orice membru care indeplineste conditiile de participare, indiferent ca a castigat sau nu are dreptul sa participe de fiecare data.

Cu atat mai mult ca acesta nu este un concurs propriu zis ci o campanie unde se asteapta un review cat mai detaliat si un feed-back sincer.

Paul - 4 ani
Lore

Rac

Sus In jos

Mesaj  myhadavid la data de Lun Mar 15, 2010 11:32 am

Tare bine mai arata aceste sapunuri, iar bilele efervescente a duc cu gandul la un rasfat total.
As dori si eu sa partcip, mentionez ca am o piele normala, un ten normal (dar usor deshidratat). As incerca ceva ce hidrateaza pielea, poate asa scap de aplicarea laptelui de corp pt care nu-mi fac niciodata timp.
Cred ca Fulgusoara ar merge si pt David, chiar daca are probleme cu dermatita...ce parere aveti?
myhadavid

Pesti Localizare : Timisoara

Sus In jos

Sapunuri

Mesaj  tdj31 la data de Lun Mar 15, 2010 11:56 am

Am piele uscata. As dori sa folosesc pentru corp sapunul. Mi-ar placea sa incerc sapunul "Senzatii" sau "Cafeaua Dementa". Foarte interesante toate,oricum,mi-a fost greu sa aleg. Felicitari!

tdj31

Sus In jos

concurs

Mesaj  aurelia50 la data de Lun Mar 15, 2010 6:53 pm

Citite toate de pe forum imi pare bine de voii fetelor ca va simtiti in largul vostru cu aceste sapunuri de test dar omul cat traieste invata mereu .

aurelia50

Sus In jos

Mesaj  Manufactura Lorelai la data de Lun Mar 15, 2010 11:47 pm

Cretsolina a scris:am tenul fetei foarte gras si as vrea un sapun care sa amelioreze aceasta problema.as fii interesata de cel cu cafea macinata si menta,daca este bun pentru fata.sunt dispusa sa particip si eu cu un review complet

Cretsolina, sapunul cu cafea macinata si menta nu este bun pentru fata, este prea abraziv. Ar merge mult mai bine un "Simple Care", cu tarate, sau "Fulgusoara".
Manufactura Lorelai

Leu Localizare : Rm. Valcea
Stare de spirit : Mereu optimista, vesela mereu :)

Sus In jos

Mesaj  Manufactura Lorelai la data de Lun Mar 15, 2010 11:48 pm

libra a scris:

Libra, la martisoare chiar nu m-am gandit! Dar promit ca la anul fac niste sapunuele mici, in forme frumoase, si le leg cu snur rosu!
Manufactura Lorelai

Sus In jos

Mesaj  Manufactura Lorelai la data de Lun Mar 15, 2010 11:51 pm

myhadavid a scris:Tare bine mai arata aceste sapunuri, iar bilele efervescente a duc cu gandul la un rasfat total.
As dori si eu sa partcip, mentionez ca am o piele normala, un ten normal (dar usor deshidratat). As incerca ceva ce hidrateaza pielea, poate asa scap de aplicarea laptelui de corp pt care nu-mi fac niciodata timp.
Cred ca Fulgusoara ar merge si pt David, chiar daca are probleme cu dermatita...ce parere aveti?

Myhadavid, si eu cred ca Fulgusoara ar merge pentru David, in primul rand pentru ca nu i-ar ataca pielita cu conservanti si chimicale, ci i-ar curata-o delicat. Si chiar daca nu vindeca dermatita (e doar un sapun), in mod sigur nu i-ar mai agrava-o, curatand pielea delicat, nu agresiv.
Manufactura Lorelai

Sus In jos

buna.

Mesaj  Cretsolina la data de Mar Mar 16, 2010 1:20 am

Cand primesc raspunsul?adica daca sunt aleasa pentru review?

Cretsolina

Sus In jos

Mesaj  Manufactura Lorelai la data de Mar Mar 16, 2010 1:28 am

Cretsolina a scris:Cand primesc raspunsul?adica daca sunt aleasa pentru review?

"PASUL II

In primele 2 saptamani,adica : 12.03 – 26.03 , Manufactura Lorelai va alege un numar de 25 de participanti la testare.

PASUL III

Manufactura Lorelai va trimite spre testare 2 sapunuri fiecare de 50 gr (unul chiar la alegerea participantului, daca se afla bineinteles in stoc). Speram ca sapunurile sa ajunga la Dvs. pana in data de 2 aprilie."

Vinerea viitoare, adica in 26 martie, voi anunta aici, pe forum, pe cei selectati pentru a participa la campania de testare, precum si sapunurile pe care le recomand fiecaruia, si pe care le voi trimite.
Manufactura Lorelai

Sus In jos

Mesaj  libra la data de Mar Mar 16, 2010 7:33 am

Lore a scris:
Cu atat mai mult ca acesta nu este un concurs propriu zis ci o campanie unde se asteapta un review cat mai detaliat si un feed-back sincer.

Păi, în cazul ăsta, cine scrie review-uri mai bine ca mine?
Vreau şi eu să fiu "cobai" şi să încerc oricare săpun... Oricare!
Dar cred că tenului meu "lucios" i-ar plăcea "Magia Cafelei" iar celulitei mele i-ar displăcea ( şi ar dispărea ) "Cafeaua Dementă".
libra

Sus In jos

Mesaj  libra la data de Mar Mar 16, 2010 7:51 am

Manufactura Lorelai a scris:
Libra, la martisoare chiar nu m-am gandit! Dar promit ca la anul fac niste sapunuele mici, in forme frumoase, si le leg cu snur rosu!
Eu mi-am imaginat chiar şi bile de baie în 2 culori, alb şi roşu, sau săpunele albe cu petale de trandafiri de dulceţă... delicios. Le puneai în pătrate de organza albă, transparentă şi le legai cu şnur de "mărţăguş" .
libra

Sus In jos

Mesaj  Manufactura Lorelai la data de Mar Mar 16, 2010 10:12 am

libra a scris:
Manufactura Lorelai a scris:
Eu mi-am imaginat chiar şi bile de baie în 2 culori, alb şi roşu, sau săpunele albe cu petale de trandafiri de dulceţă... delicios. Le puneai în pătrate de organza albă, transparentă şi le legai cu şnur de "mărţăguş" .

mama ce idei super ai...cred ca o sa fur cateva dintre ele
Manufactura Lorelai

Sus In jos

Mesaj  Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos

Pagina 2 din 4 Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum