Campanie testare GRATUITA balsamuri de buze "La Nedeia"

Pagina 3 din 7 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul

In jos

Re: Campanie testare GRATUITA balsamuri de buze "La Nedeia"

Mesaj  dianabv la data de Sam Mar 19, 2011 2:17 pm

prezent! completez atunci si cu nr 5! deci raman 5 si 7!

o duminica frumoasa!
diana
dianabv

Rac Localizare : brasov

http://www.diastudiocreativ.blogspot.com

Sus In jos

Mesaj  ancuta la data de Sam Mar 19, 2011 3:27 pm

buna seara! sau buna dimineata!
tocmai mi-am inscris e-mail-ul la Email Subscription pe blogul "la Nedeia" :)
vreau si eu sa testez balsamurile de buze! eu alaptez deci..nu stiu exact care-ar fi mai potrivite pt mine... dar abia astept!
blogul meu este [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
gata merg la somn! promit!
ancuta

Varsator Stare de spirit : Mereu cu zambetul pe buze!

http://www.meitaibebe.ro

Sus In jos

Mesaj  nedeia la data de Dum Mar 20, 2011 12:17 am

ancuta a scris:buna seara! sau buna dimineata!
tocmai mi-am inscris e-mail-ul la Email Subscription pe blogul "la Nedeia" :)
vreau si eu sa testez balsamurile de buze! eu alaptez deci..nu stiu exact care-ar fi mai potrivite pt mine... dar abia astept!
blogul meu este [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
gata merg la somn! promit!

Draga Ancuta,

fie alegi o varianta fara ulei de ricin, fie alegi orice varianta si le lucram fara ulei de ricin/uleiuri esentiale :-)

asa ca nu te sfii sa iti spui preferintele :)

Nedeia
nedeia

Capricorn

http://nedeia.breslo.ro

Sus In jos

Mesaj  ancuta la data de Dum Mar 20, 2011 2:50 am

Nedeia atunci...3 si 5 daca e posibil! am ales!
ancuta

Varsator Stare de spirit : Mereu cu zambetul pe buze!

http://www.meitaibebe.ro

Sus In jos

Mesaj  Onush la data de Dum Mar 20, 2011 9:31 am

Ma inscriu si eu la categoria fara blog :)
M-am abonat la stile blogului [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Optez pentru 4. Mai multa Shea! si un balsam la alegerea producatorului care sa se potriveasca pentru copii.

Si sper ....

Try walking in my shoes.
Onush

Localizare : Piatra Neamt
Stare de spirit : Gica Contra

Sus In jos

Mesaj  nedeia la data de Dum Mar 20, 2011 9:51 am

Onush a scris:Ma inscriu si eu la categoria fara blog :)
M-am abonat la stile blogului [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Optez pentru 4. Mai multa Shea! si un balsam la alegerea producatorului care sa se potriveasca pentru copii.

Si sper ....

Draga Onush,

te-am retinut :-). Din lista de fata poate ar merge ori un balsam foarte simplu (cum ar fi cel cu ulei de masline sau cel cu ulei de canepa); sau after eightish fara ulei esential (o sa aiba aroma de ciocolata, cred ca o sa placa celor mici!)
nedeia

Capricorn

Sus In jos

Mesaj  Lore la data de Dum Mar 20, 2011 12:12 pm

onush. ia halucinogenu fara indulcitor e supeeer

eu portocale si catina cu aloe cat se poate de naturale
onush e pretentioasa...sunt curioasa daca vei reusi sa o multumesti

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Paul - 4 ani
Lore

Rac

http://www.luthelo.ro

Sus In jos

Mesaj  nedeia la data de Dum Mar 20, 2011 12:31 pm

Lore a scris:onush. ia halucinogenu fara indulcitor e supeeer

eu portocale si catina cu aloe cat se poate de naturale
onush e pretentioasa...sunt curioasa daca vei reusi sa o multumesti

He he , pai daca este pretentioasa, inseamna ca poate sa im idea si un feedback util :-)

te trec si pe tine pe lista :) au naturel :D
nedeia

Capricorn

Sus In jos

Mesaj  zaziedanslemetro la data de Dum Mar 20, 2011 2:00 pm

Oare as putea sa schimb una dintre optiuni, daca nu e prea tarziu/cu suparare? Inspirata de Onush , poate sa ma gandesc si la copil?! As inlocui Java cu ceva ce merge la cei mici. Cu Matcha as ramane si ambele neindulcite...
Multumiri
PS: nu-i bai nici daca nu se mai poate schimba
zaziedanslemetro

Localizare : Timisoara

Sus In jos

Mesaj  nedeia la data de Lun Mar 21, 2011 12:55 am

zaziedanslemetro a scris:Oare as putea sa schimb una dintre optiuni, daca nu e prea tarziu/cu suparare? Inspirata de Onush , poate sa ma gandesc si la copil?! As inlocui Java cu ceva ce merge la cei mici. Cu Matcha as ramane si ambele neindulcite...
Multumiri
PS: nu-i bai nici daca nu se mai poate schimba

Zazie,

sigur ca se poate! De altfel, toate balsamurile de buze declarate pentru copii for fi fara dulce/arome :)

Nedeia
nedeia

Capricorn

Sus In jos

Mesaj  cristinamar la data de Lun Mar 21, 2011 5:34 am

Buna. M-am abonat pe blog. As fi curioasa sa incerc nr. 3 Grecia pe buze. Succes tuturor!
Blogul meu este [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
cristinamar

Scorpion Localizare : Bucuresti
Stare de spirit : Vine primavara!!!

Sus In jos

Mesaj  flori307 la data de Lun Mar 21, 2011 6:22 am

nedeia a scris:dianabv
luthelo
flori307

dragelor, aveti doar o optiune pe lista, m-am uitat eu gresit adineauri :) Va astept cu completarile!

deci "Java Code writer" si "Mai multa Shea!"
flori307

http://clarra.wordpress.com

Sus In jos

Mesaj  Ruxandra la data de Lun Mar 21, 2011 11:53 am

Ma inscriu si eu, ca tot mi se termina strugurelul si inca n-am ceara sa-mi fac unul singura. Utiliyator inregistrat al forumului sunt, m-am inscris pe blogul Nedeiei (Nimphetamin), blog am aici : [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] si as vrea sa testez Java Code writer. Nu beau cafea, dar imi place la nebunie aroma in tot ce inseamna produs cosmetic ;)

Asadar, astept sa fiu aleasa :>>:

Ruxandra

Sus In jos

vreau sa ma inscriu :)

Mesaj  lidia.ungureanu la data de Lun Mar 21, 2011 2:48 pm

Buna,
Ma inscriu si eu, n-am blog dar am vointa si promit ca scriu feedback unde vrei tu. Ma decid greu intre balsamurile 3 si 5. Pot sa primesc unul si unul sa-l cumpar? Promit ca scriu constructiv de amandoua. Noapte frumoasa!

lidia.ungureanu

Sus In jos

Mesaj  al3ssia la data de Lun Mar 21, 2011 3:08 pm

Buna, as dori sa ma inscriu si eu in "cursa". Desi azi am primit produsele tale si am incercat deja hemp high, nu ma pot satura :>>:. Stau cu nasu` in recipiente. M-am inscris la stiri cu adresa alexutza_7, sper ca e ok asa. Blogul meu e [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] Un blog aflat la inceput, care nu stie (inca!) incotro s-o apuce si campania ta i-ar da un boost de energie. So, aleg java code writer si te rog alege tu intre after eightish si matcha&cream. Eu nu ma pot hotari. A fost o tortura sa aleg si atat ca le vroiam pe toate
Bafta tuturor

al3ssia

Sus In jos

Mesaj  nedeia la data de Mar Mar 22, 2011 12:37 am

cristinamar a scris:Buna. M-am abonat pe blog. As fi curioasa sa incerc nr. 3 Grecia pe buze. Succes tuturor!
Blogul meu este [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Draga Cristina,

Nu vrei sa mai alegi inca unul? Asa e "oferta" :-) doua balsamuri sau un balsam de buze si un exfoliant pentru buze pe baza de zahar brun maciant si unturi de fructe :)
nedeia

Capricorn

Sus In jos

Mesaj  nedeia la data de Mar Mar 22, 2011 12:39 am

lidia.ungureanu a scris:Buna,
Ma inscriu si eu, n-am blog dar am vointa si promit ca scriu feedback unde vrei tu. Ma decid greu intre balsamurile 3 si 5. Pot sa primesc unul si unul sa-l cumpar? Promit ca scriu constructiv de amandoua. Noapte frumoasa!
Draga mea,

Pai daca e campanie detestare gratuita, e gratuita, asa ca tu nu trebuie sa dai nici un banut daca esti printre castigatoare! Asa ca te-am notat cu cele doua si sa vedem ce spune si mr. Random.org!!!
:-)
nedeia

Capricorn

Sus In jos

Mesaj  nedeia la data de Mar Mar 22, 2011 12:41 am

al3ssia a scris:Buna, as dori sa ma inscriu si eu in "cursa". Desi azi am primit produsele tale si am incercat deja hemp high, nu ma pot satura :>>:. Stau cu nasu` in recipiente. M-am inscris la stiri cu adresa alexutza_7, sper ca e ok asa. Blogul meu e [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] Un blog aflat la inceput, care nu stie (inca!) incotro s-o apuce si campania ta i-ar da un boost de energie. So, aleg java code writer si te rog alege tu intre after eightish si matcha&cream. Eu nu ma pot hotari. A fost o tortura sa aleg si atat ca le vroiam pe toate
Bafta tuturor

Al3ssia,

Imi este greu sa imi asum eu responsabilitatea de a iti recomanda unul din cele doua :). Stiu ca nu esti insarcinata si nici nu alaptezi, deci nu ai restrictii la ulei de ricin sau uleiuri esentiale, asa ca .... uf.. e greu :-).

Ar fi mult mai bine daca ai sta sa mai rontai un pic la ideea asta si sa il alegi tu pe al doilea :-))) Si mie mi-e greu sa aleg :P
nedeia

Capricorn

Sus In jos

Mesaj  lidia.ungureanu la data de Mar Mar 22, 2011 12:53 am

nedeia a scris:
Draga mea,

Pai daca e campanie detestare gratuita, e gratuita, asa ca tu nu trebuie sa dai nici un banut daca esti printre castigatoare! Asa ca te-am notat cu cele doua si sa vedem ce spune si mr. Random.org!!!

Nu stiam cate balsamuri se pot oferi gratuit si cum nu ma decideam intre cele 2, am zis ca e mai sigur sa le am daca le cumpar :). In caz ca mr random nu ma alege, pot sa le si cumpar? in afara testarii sau inauntrul ei :)

lidia.ungureanu

Sus In jos

Mesaj  nedeia la data de Mar Mar 22, 2011 12:59 am

lidia.ungureanu a scris:
nedeia a scris:
Draga mea,

Nu stiam cate balsamuri se pot oferi gratuit si cum nu ma decideam intre cele 2, am zis ca e mai sigur sa le am daca le cumpar :). In caz ca mr random nu ma alege, pot sa le si cumpar? in afara testarii sau inauntrul ei :)

Ei, eu iti tin acum pumnii sa iesi printre castigatoare, ce se intampla dupa - mai vedem noi doua, ca ne stim :))

nedeia

Capricorn

Sus In jos

Mesaj  al3ssia la data de Mar Mar 22, 2011 3:30 pm

nedeia a scris:
al3ssia a scris:Buna, as dori sa ma inscriu si eu in "cursa". Desi azi am primit produsele tale si am incercat deja hemp high, nu ma pot satura :>>:. Stau cu nasu` in recipiente. M-am inscris la stiri cu adresa alexutza_7, sper ca e ok asa. Blogul meu e [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] Un blog aflat la inceput, care nu stie (inca!) incotro s-o apuce si campania ta i-ar da un boost de energie. So, aleg java code writer si te rog alege tu intre after eightish si matcha&cream. Eu nu ma pot hotari. A fost o tortura sa aleg si atat ca le vroiam pe toate
Bafta tuturor

Al3ssia,

Imi este greu sa imi asum eu responsabilitatea de a iti recomanda unul din cele doua :). Stiu ca nu esti insarcinata si nici nu alaptezi, deci nu ai restrictii la ulei de ricin sau uleiuri esentiale, asa ca .... uf.. e greu :-).

Ar fi mult mai bine daca ai sta sa mai rontai un pic la ideea asta si sa il alegi tu pe al doilea :-))) Si mie mi-e greu sa aleg :P

E greu sa alegi. Initial am crezut ca-mi va fi usor sa aleg dar dupa ce am inceput sa le analizez nu ma puteam hotari. Toate imi plac. Atunci aleg java si after eightish....desi matcha suna la fel de bine, sau pocket orange. Gata, nu ma mai razgandesc: java si after eightish. O sa-mi iau eu si matcha :>>: dupa ce consum ce am (pls Mr Random pick me)

al3ssia

Sus In jos

Mesaj  ralum la data de Mar Mar 22, 2011 10:46 pm

Vreau si eu! Multumesc pentru sansa acordata si celor fara blog, in categoria carora ma incadrez. M-am abonat la stiri. As vrea sa incerc After eghtish si Grecia pe buze fara indulcitori.

ralum

Sus In jos

Mesaj  nedeia la data de Mier Mar 23, 2011 12:00 am

ralum a scris:Vreau si eu! Multumesc pentru sansa acordata si celor fara blog, in categoria carora ma incadrez. M-am abonat la stiri. As vrea sa incerc After eghtish si Grecia pe buze fara indulcitori.

Draga Ralum,

Balsamurile alese de tine nu aveau indulcitori in reteta oricum, asa ca poti sa fii linistita!

te punem pe lista in categoria "fara blog" :-)

p.s. daca vorbim cumva de sarcina sau alaptare, sa imi spui, va trebui sa inlocuim ricinul si uleiul esential de pepermint!
nedeia

Capricorn

Sus In jos

Campanie testare gratuita balsamuri de buze "La Nedeia"

Mesaj  angvio la data de Mier Mar 23, 2011 1:38 am

Sper ca am reusit si eu sa prind "trenul"pentru campania de testare a basamurilor.Fac parte din cei fara un blog personal si pentru ca nu am incercat sa fac si eu asa ceva mi-as dori tare mult sa incerc unul de la Nedeia si acela ar fi nr.7 -Catina$Aloe.Multumesc

angvio

Sus In jos

Mesaj  nedeia la data de Mier Mar 23, 2011 2:14 am

angvio a scris:Sper ca am reusit si eu sa prind "trenul"pentru campania de testare a basamurilor.Fac parte din cei fara un blog personal si pentru ca nu am incercat sa fac si eu asa ceva mi-as dori tare mult sa incerc unul de la Nedeia si acela ar fi nr.7 -Catina$Aloe.Multumesc

Draga Angvio,

De fapt... alege doua :-). Sau un balsam de buze si un exfoliant pt buze (am dat detalii in celelalte posturi ) :-)

Tin pumnii!!
nedeia

Capricorn

Sus In jos

Mesaj  Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos

Pagina 3 din 7 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul

Sus

Permisiunile acestui forum: