Vand jucarii, scutece lavabile folosite si protectii scutece

In jos

Vand jucarii, scutece lavabile folosite si protectii scutece

Mesaj  lilamoro68 la data de Mar Iul 17, 2012 4:46 am

Vand urmatoarele:
-Sterilizator electric cu aburi; pentru 8 biberoane, accesorii, suzete, cu termostat- pret 90lei ;
-Calut balansoar din plastic de culoare rosie, ideal pentru perioada in care copilul incepe sa experimenteze mersul - pret 40 lei;

-3 scutece tip pantalonas Little Lamb marimea 2, care sunt prevazute cu un absorbant aditional cusut in scutec, se potrivesc de la 9-17 kilograme, deci de la 9 luni pana la trecerea la olita. Fiecare scutec este prevazut si cu un liner stay dry refolosibil, care ajuta in mentinerea pielii bebelusului uscata - pret scutec 30lei;

-Tricicleta plastic in stare buna - pret 80lei;

- Carut de fetite in stare buna si de mare ajutor in perioada in care copilul vrea sa mearga - pret 30 lei;

- 3 chilotei pentru training la olita in stare foarte buna, aproape noi - pret 40 lei bucata;

- Pachet start Econobum compus din 3 chilotei suport Econobum one size si 12 bucati de absorbante prefold din bumbac - pret pachet 170 lei;

- 3 absorbante „dri nite” pentru noapte Pop-In, sunt din bambus, poate fi folosit si ca absorbant (insert) in scutece cu buzunar, folosite foarte putin - pret 15 lei bucata;

- O rola hartie protectie scutec Little Lamb - rola de 100 foi, (36*24 cm) - pret 17 lei;

- O pereche chilotel protectie scutec Flip One Size, se recomanda pentru bebelusi cu greutatea intre 3-15 kg pret - pret 35 lei ;

Scutecele si accesoriile sunt in stare buna iar preturile pot fi negociate.

lilamoro68

Sus In jos

Re: Vand jucarii, scutece lavabile folosite si protectii scutece

Mesaj  liza la data de Mar Iul 17, 2012 1:45 pm

ce fel de chilotei pentru training? am gasit noi la 29 lei.....
ce culoare are chilotelul protectie scutec Flip One Size?
rola hartie protectie scutec Little Lamb o vreau eu...
liza

Varsator Localizare : BAIA MARE
Stare de spirit : din ce in ce mai buna :)

http://proarmonia.blogspot.ro/

Sus In jos

Mesaj  Anomano la data de Sam Sept 08, 2012 12:09 pm

M-ar interesa scutecele little Lamb si inserturile de noapte Popin. Mai sunt?

Anomano

Sus In jos

raspuns

Mesaj  lilamoro68 la data de Dum Sept 09, 2012 10:07 am

Anomano a scris:M-ar interesa scutecele little Lamb si inserturile de noapte Popin. Mai sunt?

Buna,
Da inca mai am scutecele little Lamb si inserturile de noapte Popin. Daca te intereseaza spune-mi pe mail unde pot sa ti le trimit cu posta româna.

lilamoro68

Sus In jos

Mesaj  Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos

Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum